Pagalba

Apmokėjimo būdai

Už prieigą prie savo asmeninės bibliotekos knygų galite atsiskaityti dviem būdais:

- pasirinkę "Mokėjimai.lt" galėsite už prekes apmokėti internetiniu bankiniu pavedimu per savo elektroninės bankininkystės sistemą. Jum tereikia būti pasirašius sutartį su savo banku dėl elektroninės bankininkystės paslaugos aktyvavimo.

- kitas būdas yra mokėjimai per tarptautinę Paypal sistemą - saugus ir patogus variantas turintiems kreditines korteles ir neturintiems sąskaitos Lietuvos bankuose. Tiesa, šiuo atveju turite būti registruotas Paypal vartotojas. Kartais Paypal ne praneša parduotuvės varikliukui apie apmokėjimą, tada toks užsakymas yra apdorojamas rankiniu būdų, tad prieigos atidarymas po apmokėjimo Paypal gali užtrukti iki 24 valandų. Atsiprašome už nepatogumus.


Asmeninė biblioteka

Kiekvienas, perkantis prieigą prie elektroninių knygų Knygute.lt kaupia savo asmeninę biblioteką, kuri yra pasiekiama prisijungus prie svetainės su savo elektroninio pašto adresu ir slaptažodžiu - juos įvedėte registracijos (pirmo prieigos pirkimo) metu.

Sugrįžę į Knygute.lt tiesiog pasirenkate "Mano knygos" iš meniu viršuje, prisijungiate ir patenkate į savo vartotojo paskyrą (account'ą). Tuomet iš šone esančio meniu pasirinkite "Mano biblioteka" ir matysite bei galėsite atsisiųsti visas savo elektronines knygas.

Prisijungiant prie musu svetainės iš viešų vietų, tokių kaip interneto kavinės, bibliotekos ir pan., nepamirškite išeidami atsijungti nuo savo knygu, nes kiti, galbūt nesąžiningi, viešo kompiuterio vartotojai gali pasisavinti jūsų knygas bei asmeninius duomenis, už ką Knygute.lt aišku negali atsakyti.