Leidėjams

Sveiki gerbiamieji, malonu, kad užsukote

Norite pasiekti daugiau skaitytojų, svarstote ar perleisti knygą - bet spauda brangiai kainuoja? – bendradarbiaukime! Mūsų knygų tiražas yra apribotas tik lietuviškai skaitančių žmonių kiekiu.

Jūs mokate paruošti knygą spaudai, mes mokame ją paversti elektronine knyga - knyga, tinkama patogiai skaityti bet kuriame knygų skaitymui pritaikytame elektroniniame įrenginyje, taip pat ir asmeninio kompiuterio ekrane.

Kviečiame prisijungti visas mažas ir dideles leidyklas plėtojant lietuviškų elektroninių knygų portalą.

Mūsų svetainės programinė įranga leidžia jums realiu stebėti jūsų knygų pardavimus. Svetainės struktūra ir duomenų bazė gali talpinti praktiškai neribotą knygų kiekį, užtikrinant, kad kiekviena knyga bus lengvai prieinama, matoma ir nesunkiai surandama, o mūsų knygų pirkėjai turi galimybė kaupti savo asmeninę virtualią biblioteką, prie kurios gali patogiai prisijungti iš bet kurio pasaulio taško.

Knygoms mes netaikome apsunkinančių skaitymą apsaugos sistemų - tiesiog pažymime nupirktos knygos failą pirkėjo ekslibriu. Pagal paskutinius statistinius duomenis ir asmeninę patirtį, tai skatina elektroninių knygų pirkimą, tuo tarpu kai knygų šifravimas paprastai atbaido pirkėją. Juolab, nepraėjus nei savaitei po elektroninių knygų apsaugos sistemų „tobulinimo“, internetas yra pilnas tos naujos apsaugos nuėmimo programų ir „receptų“.

Jei dar svarstote ar ir jums metas keltis į skaitmenines erdves, susitarkime dėl susitikimo - susipažinimui ir projekto pristatymui gyvai.

info@knygute.lt